UPOZORNĚNÍ NA POŘIZOVÁNÍ VIDEOZÁZNAMU ZE ZÁVODU

Informujeme Vás, že během konání přeboru Moravskoslezského kraje ve sportovní gymnastice žen dne 18. 9. 2021 bude pořizován videozáznam závodu, a to za účelem zachycení jeho průběhu pro zúčastněné.

Po skončení závodu bude záznam uložen na YouTube kanálu ČGF, a to max. do 31. 12. 2021. Po uplynutí této doby bude záznam vymazán.

V případě nesouhlasu s pořízením záznamu ve vztahu ke konkrétní závodníci, lze toto sdělit ředitelce závodu v jeho průběhu nebo následně nejpozději do 26. 9. 2021, a to zasláním na e-mail: gkvitkovice@seznam.cz s uvedením jména závodnice, sportovního klubu a jména zákonného zástupce (vyjadřujícího nesouhlas).

Čtěte více

Velká jarní fotosoutěž

— POZOR — POZOR — POZOR —

Vzhledem k dubnovému velmi chladnému a deštivému počasí jsme se rozhodli prodloužit jarní fotosoutěž do neděle 30. 5. 2021

Máme tady konečně jaro, všechno se probouzí, rozkvétá a je krásně barevné. Kluci i holky, vyražte do přírody nasát jarní atmosféru a u toho se vyfoťte v originální gymnastické póze. A nejlépe i v gymnastickém dresu, alespoň zjistíte, zda ho po zimě nemáte malý 🙂

Čtěte více