Přebor města Ostravy 2017


V neděli 23. 4. 2017 se v naší tělocvičně konal Přebor města Ostravy. Jako vždy se závodu účastnili téměř všechny závodnice a závodníci našeho oddílu. Všichni cvičili moc hezky a snažili se předvést to nejlepší, co se naučili, a v konkurenci ostatních ostravských klubů dokázali vybojovat spoustu medailí. Starší děvčata si vyzkoušela své sestavy a nové prvky před nadcházejícími kvalifikačními závody.

V kategorii Začínající žákyně A (ročník 2012 a ml.) se skvěle vedlo Elen Kantorové, která si vybojovala zlato a Frederice Prutkayové, která vybojovala stříbro.

Také v kategorii Začínající žákyně A (ročník 2011) se nám povedlo získat zlato a to zásluhou Lindy Rakové.

V kategorii Začínající žákyně B se nám bohužel dařilo trochu méně, ale přesto jsme získali krásná umístění – Adéla Nykodymová 4. místo, Nela Hlávková 6. místo, Anna Janošcová 8. místo a Eliška Bystroňová 10. místo.

V kategorii Mládež – dívky 2006 a st. jsme také získali dva cenné kovy a to díky Sofii Phamové na 1. místě a Kláře Augustinské na 2. místě. Ani ostatní děvčata si však nevedla špatně – Adéla Havránková 4. místo, Tereza Nováková 5. místo a Barbora Pustková 7. místo.

V kategorii Základní stupeň 5-6 let vyhrála Adéla Chudová.

V kategorii Základní stupeň 7-9 let jsme získali všechny medaile, zásluhou Kateřiny Bártkové – 1. místo, Simony Kaczorové – 2. místo a Hany Horsinkové – 3. místo. Těsně pod stupni vítězů se umístila Julie Jurgová, 5. místo Aneta Neníčková, 6. místo Elen Ludwigová, 7. místo Pavlína Krainová, 11. místo Sára Staňková, 12. místo Anita Šačiri, 15. místo Jana Kusáková.

V kategorii Mladší žákyně vyhrála Tereza Gromnicová, Natálie Papoušková vybojovala stříbro a Ella Kostelecká bronz.

Kategorie Mladší žákyně 2007 a st. – 1. místo Adéla Zdvihalová, 2. místo Aneta Nykodymová.

V kategorii Mladší žákyně B se velmi zadařilo Veronice Kociánové, která získala zlato. Soňa Kocourková po pádu z kladiny skončila bohužel těsně pod stupni vítězů na 4. místě, Bára Neníčková s lehčí sestavou na bradlech na 6. místě.

V kategorii Starší žákyně se nejlépe vedlo Lucii Fryčové, která vyhrála zlato. Ovšem i ostatní děvčata si vedla skvěle, Rozálie Ožanová získala stříbro, Lucie Gřešová bronz a Adéla Čápová, i přes velmi pěkný výkon, obsadila bohužel nepopulární 4. místo.

Kategorii Žákyně A vyhrála Beáta Žáková, kategorii Žákyně B Anna Krýsová.

V kategorii Kadetky se lépe dařilo Karle Adamíkové, která získala stříbro, Nela Štěpandová po pádu na přeskoku bronz.

V kategorii Juniorky a ženy B vybojovala zlato Lenka Jaskovičová a stříbro Laura Smolecová.

Natálie Najdeková vybojovala zlato v kategorii Juniorky C.

 

V kategorii Začínající žáci A se nejlépe vedlo Šimonu Kaděrovi, který vyhrál zlato a Richardu Filipovi – bronz. Matyáš Olšer se umístil na 4. místě.

Hynek Rak vybojoval zlato v kategorii Začínající žáci B a Jan Kaczor zlato v kategorii Mladší žáci.

Všem moc gratulujeme a přejeme mnoho štěstí do dalších závodů i na Krajský přebor, který se bude konat v květnu.

Fotky ZDE

Výsledky: MP_výsledky_jaro_2017

Napsat komentář