Sejdeme se na akrobě… 2018


V sobotu 28. 4. 2018 uspořádal náš oddíl první ročník závodu dvojic. Závod byl letos na pozvání, abychom ho vyzkoušeli v menším počtu startujících závodníků a odstranili případné nedostatky. Nakonec se sešlo dvacet dvojic ze čtyřech oddílů.
Závod byl zajímavý v tom, že se ho neúčastnili jednotlivci, ale již zmíněné dvojice. Jeden z dvojice (holka nebo kluk) startovali na přeskoku a druhá z dvojice (vždy musela být holka) startovala na bradlech. Oba závodníci pak předvedli společnou sestavu na hudbu na akrobacii. Z toho vzešel i název celého závodu „Sejdeme se na akrobě…“.
Každá dvojice měla vymyšlené jméno týmu a většina z nich se pyšnila i krásným kostýmem vyrobeným exkluzivně pro náš závod 🙂 Všichni závodníci předvedli skvělý výkon na přeskoku i na bradlech, ale především si zaslouží pochvalu za nacvičení společných sestav na prostných. Všichni byli náležitě i odměněni poháry, medailemi a cenami pro všechny zúčastněné.

Závod si nejvíce užily děti, ale doufáme, že i jejich rodiče a trenéři a určitě i rozhodčí, které se nakonec rozhodly ocenit i nejlepší kostým. Tuto cenu vyhrála dvojice HEJ, HEJ, MOTUNUJ.
Vítězi jednotlivých kategorií se stali DIAMANTI, TURBO ŠNECI, DVOJČATA a BÍLÍ TYGŘI.
Moc děkujeme zúčastněným oddílům za skvělé ohlasy a moc krásné maily a uděláme vše proto, aby se závod konal i příští rok, ve stejně příjemné atmosféře 🙂

Fotky ZDE

Napsat komentář