Breda city trail Opava + Runfest festival Ostrava 2018

S děvčaty jsme se v rámci předzávodní přípravy zúčastnily také běžeckých závodů, na kterých zúročili běžecký trénink před závodní sezonou. Zúčastnily jsme se dvou závodů, a to v srpnu v Opavě Breda city trailu a v září Ostravě na Masarykově náměstí Runfest festivalu. Děvčata startovala pod Gymnastickým klubem Vítkovice, kterému rozhodně neudělaly ostudu.

V Opavě běžela Frederka Prutkayová 600m a umístila se na 2. místě, Lucka Fryčová běžela 1500m, kde se Lucce podařilo ve své kategorii umístit na 3. místě. Ada Čápová s Neldou Štěpandovou běžely také 1500m, Nela se umístila na 5. místě a Ada na 7. místě.

Na nedělním Runfestu v Ostravě se Frederka umístila na 2. místě ve velké konkurenci cca 80 dětí a běžela 300 m. Lucka, Ada, Nelda bežely 666 m. Lucka s Adou byly ve společné kategorii a Lucka obsadila 6. příčku, Ada 8. místo v konkurenci cca 30 dětí. Nele se podařilo uběhat 3. místo ve své kategorii. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci i mimo sportovní gymnastiku.