Mistrovství ČR družstev 2018


Ve dnech 8. – 9. 12. 2018 proběhl závod Extraligy, I. ligy a II. ligy družstev žen ve sportovní gymnastice v hale Věry Čáslavské v Černošicích.

V sobotu proběhl závod I. ligy a extraligy. Zastoupení jsme měli v závodě I. ligy a družstvo ve složení Adamíková Karla, Jaskovičová Lenka, Smolecová Laura, Štěpandová Nela a hostující Riantová Natálie z SK Hradčany Praha se umístilo na 5. místě. Děvčata obhájila umístění z loňského mistrovství, tím pádem budou v příštím roce opět startovat jako první družstvo na kladině. Letos jsme, bohužel, právě na tomto nářadí nezačaly svůj závod dobře a 4 pády se velmi těžko doháněly. Na dalších nářadích se děvčata zkocentrovala už o něco lépe, a i když se nevyvarovala menším chybám, sestavy byly zacvičeny s větší jistotou.

V nedělním závodě nastoupilo naše družstvo II. ligy ve složení Ani Krýsová, Klaudi Hynek, Lucka Gřešová, Eliška Petrová, Rózi Ožanová a Áďa Čápová. Ani toto naše družstvo si nevedlo špatně. A i když se holkám nepodařilo vše, co si natrénovaly, obsadily velmi pěkné 10. místo ze dvaceti družstev.

Děvčatům děkujeme za předvedené výkony a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu!

Fotky ZDE

Výsledky ZDE

(Gabriela Hynek, Monika Prutkayová)

Napsat komentář