Duo Gym Cup 2019

V neděli 20. 1. 2019 jsme se zúčastnily dalšího závodu Duo Gym Cup v Šestajovicích. Do Šestajovic jsme se přemístili ze Všetat po sobotním závodě a přespali jsme v tělocvičně v Šestajovicích.

Tento závod se stal také velmi úspěšným. Závodilo se ve dvojicích, kdy si daná gymnastka z dvojice zvolila dvě nářadí, druhá gymnastka dvě další různé nářadí, aby pokryly celý čtyřboj.

V kategorii MIMI I se zadařilo dvojčatům Sáře Křižoščakové a Frederce Prutkayové, které vyhrály závod Mimi I.

V kategorii MIMI II se také dařilo Elen Kantorové a Barče Skotnicové, které se umístily na stříbrném místě a dvojčata Lili Mlynářová a Zoe Kolářová se umístily na pěkném 7. místě. Tyto dvě kategorie se sčítali a ve výsledku se čtveřice děvčat Sárka, Frederka, Elenka a Baruška umístily na 1. místě. Obdržely bezva pohár, dort a krásné ceny.

V kategorii Mladší I se nejlépe vedlo Adélce Nykodymové a Lindi Rakové, které se umístily na nepopulárním bramborovém místě. Dalšími dvojčaty byly Kačka Bártková s Adélkou Chudovou 7. místo, Eliška Bystroňová s Anet Neníčkovou 25. místo a Julča Biolková s Nelkou Hlávkovou 29. místo. Tato kategorie byla nejpočetněji zastoupená, startovalo celkem 40 družstev.

V kategorii Mladší II se po pěkných výkonech zadařilo dvojici Klaudi Hynek a Rozce Ožanové, které vyhrály tuto kategorii, další dvojicí byly Terka Gromnicová s Naty Papouškovou, které se také umístily na 4. místě. Tyto dvě kategorie se také sčítali a čtveřice gymnastek Adélka Nykodymová, Linďa, Klaudi a Rozka vyhrály krásný pohár s dortem a s cenami.

V kategorii Starší I jsme měli zastoupení ve dvojici Lucka Gřešová a Aňa Krýsová, které si také pěkným cvičením vybojovaly 2. místo. Dvojčata Adél Čápová a Anet Nykodymová 7. místo.

V kategorii Starší II závodily dvě naše dvojčata, a to Kája Adamíková s Lenkou Jaskovičovou, které se taktéž umístily na 4. místě a Naty Najdeková s hostující Viktorií Brožovou TJ Sokol Horní Počernice 7. místě. Součtem výsledků obou kategorií se čtveřici Lucka, Aňa, Kája, Lenka podařilo umístit na bronzovém stupínku.