Memoriál Z. Hartlové 2019

 


V Pelhřimově jsme se zúčastnily velmi pěkně zorganizovaného závodu. I když se nám ve 4.00 hod. ráno nevstávalo nejlépe, medailová a další pěkná umístění stála za to.

V kategorii MIMI I. se umístila Sára Křižoščaková na 1. místě, v kategorii MIMI II. se Frederka Prutkayová umístila na 3. místě, Zoe Kolářová na 4. místě a Lili Mlynářová i s pádem z kladiny na skvělém 6. místě. V kategorii VS0A Barča Skotnicová vybojovala zlatou medaili a Julča Biolková bronzovou medaili. Ve všech kategoriích, do kterých malá děvčata nastoupila, závodilo nemálo děvčat a konkurence byla slušná. Gratulujeme malým závodnicím.

(Monika Prutkayová)

Na odpolední závod starších děvčat dorazila p. trenérka Kaczorová se svými děvčaty.

Rozcvičení proběhlo pouze v čase 1 minuty na nářadí a ihned se na něm závodilo, což bylo velice rychlé a také se to děvčatům zamlouvalo.

Startovala a začínala Ella Kostelecká na prostných, Simona Kaczorová na bradlech a Sára Staňková na kladině. Prostná se velmi vydařily Simoně a Sáře a dostaly krásné ohodnocení, na bradlech získala Simona nejvyšší známku v kategorii, Ella bohužel spadla z náskoku do dřepu a z kladiny nespadla žádná z děvčat.

Starší děvčata startovala obě na bradlech, kde Viktorie Kovářová také zaznamenala pád, Adéla Zdvihalová zacvičila velmi slušnou sestavu a získala vysoké ohodnocení. Na kladině Adéla také nespadla, ovšem Viki zaznamenala dva pády. Na prostných Adéla zajela nejhezčí sestavu poslední doby a dostala vysoké ohodnocení, Viki nevyhovovaly staré prostná a byla velmi nejistá, což se projevilo na známce.

Simona skončila na 2. místě, Sára na 12. a Ella na 15. z 22 závodnic.

Adéla na 4. místě, kde od 3. místa ji dělilo pouze méně než půl desetiny a Viki na místě 15. z 16 závodnic.

Gratulujeme.

(Sára Kaczorová)

Fotky ZDE

Výsledky: výsledky Pelhřimov 2019