Znojmo Gym Cup aneb Znojemská kladinka 2019


Ve velikonočním čase jsme se zúčastnily 20. 4. 2019 již 22. ročníku Znojemské kladinky. Závod byl pěkně zorganizován a děvčátkům se i tentokrát velmi dařilo.

V kategorii MIMI ročníků 2013 a ml. si Frederka Prutkayová odvezla stříbrnou medaili po pěkně zacvičených sestavách na kladince a prostných a bronzovou medaili i po pádu z kladiny získala Sárka Křižoščaková z celkového počtu 24 malých gymnastek.

V kategorii MIMI ročníků 2011 – 2012 získala zlatou medaili Julča Biolková po velmi čistě zacvičených sestavách a 9. místo patřilo Lili Mlynářové, která bohužel zaznamenala pád z kladiny, ale zato sestavu na prostných zacvičila opravdu hezky a získala za něj také vysoké bodové ohodnocení. V této kategorii startovalo 25 děvčat.

V kategorii VS1B startovala Sofča Smelíková, která si taktéž odvezla zlatou medaili. Všechny čtyři  nářadí odcvičila opravdu zdařile a zaslouženě vystoupala na nejvyšší stupínek.

Všechna děvčata od organizátorů dostala malé dárečky včetně rozhodčích za jejich celodenní rozhodování. Děkujeme a gratulujeme.

(Monika Prutkayová)

Fotky ZDE

Výsledky ZDE