Hledáme nové talenty a Memoriál O. Effenbergrové 2019


V neděli 28. dubna 2019 se děvčata našeho klubu zúčastnila tradičních závodů v Kolíně – Hledáme nové talenty pro děvčata ročníku 2012 a mladší a Memoriálu O. Effenbergrové pro děvčata ročníku 2011 a ml. Závod proběhl v trojboji na kladině, prostných a šplhu na tyči.

V obou závodech jsme získali zlato v soutěži družstev i v soutěži jednotlivkyň. V dopoledním závodě mladších děvčat zacvičilo družstvo ve složení Barča Skotnicová, Elen Kantorová, Zoe Kolářová a Frederka Prutkayová velmi pěkné sestavy a zaslouženě zvítězilo v konkurenci 10 družstev. Děvčatům se povedl i šplh na tyči, který chodila poctivě trénovat do tělocvičny sportovního gymnázia. V soutěži jednotlivkyň zvítězila Barča Skotnicová, Elen Kantorová obsadila 5. místo, Zoe Kolářová 6. místo a Frederka Prutkayová po menší chybě na lavičce skončila 10. V soutěži jednotlivkyň nastoupila ještě Lili Mlynářová, které se závod taky velmi povedl, a skončila z 35 děvčat na krásném 11. místě.

V odpoledním závodě zahajovalo družstvo ve složení Linda Raková, Adélka Chudová, Julča Biolková a Míša Vavrošová svůj závod na obávané kladině. Holky ale první nářadí zvládly na výbornou a po vydařených prostných se blýskly na šplhu 3x nejvyšším hodnocením. Děvčata zaslouženě zvítězila, v soutěži jednotlivkyň přidala Linda Raková zlato, Adélka bronz, Julča obsadila 6. místo a Míša skončila 18.

Domů si děvčata přivezla 2 výborné dorty, o které se rozdělila s ostatními děvčaty a trenéry z klubu. Všem blahopřejeme k pěkným výsledkům a přejeme hodně štěstí v další přípravě na mistrovské soutěže.

Fotky a videa ZDE

Výsledky:

Memorial – druzstva – vysledky

Memorial – jednotlivkyne – vysledky

Talenty – druzstva – vysledky

Talenty – jednotlivkyne – vysledky

(Světlana Grmelová)