Přebor Moravskoslezského kraje 2019


Dne 23. 11. 2019 se pod záštitou oddílu TJ Sokol Moravská Ostrava I konal Přebor Moravskoslezského kraje. Jako vždy v podzimním období se jednalo o závod družstev a kvalifikaci na MČR družstev v II. lize. Našim děvčatům se velmi dařilo a v každé kategorii, které jsme se účastnili, jsme získali medaili.

V kategorii V. ligy jsme získali zlato a stříbro, zlato zásluhou družstva ve složení Julie Biolková, Zoe Laura Kolářová, Aneta Neničková a Barbora Skotnicová, stříbro vybojovalo družstvo ve složení Elen Kantorová, Liliana Mlynářová, Klára Papežová a Michaela Vavrošová.

Ve IV. lize jsme opět vybojovali zlato a stříbro. Zlato – Natálie Papoušková, Tereza Gromnicová, Adéla Nykodymová, Dominika Friedrichová. Stříbro – Linda Raková, Ella Kostelecká, Simona Kaczorová, Veronika Kociánová a Kateřina Bártková.

Družstvo ve složení Elen Ludwigová, Natálie Najdeková, Sofia Smelíková, Leona Vrlíková a Adéla Zdvihalová vybojovalo ve III. lize bronzovou medaili.

V kategorii II. ligy, která byla zároveň nominační na MČR družstev, si družstvo ve složení Lucie Gřešová, Klaudie Hynek, Aneta Nykodymová, Rozálie Ožanová a Julie Semaniv vybojovalo zlato a tím pádem i postup na MČR družstev.

Všem závodnicím a trenérům gratulujeme a přejeme mnoho štěstí v nadcházejícím Mistrovství České republiky!

Fotky ZDE

Výsledky ZDE

(Barbora Uhrová)