Finále přeboru ČOS 2017
V sobotu 13. 5. 2017 vyrazil Jan Kaczor se svou trenérkou na Finále přeboru ČOS do Brna. Sjelo se obrovské množství gymnastických klubů a chlapců ve všech kategoriích bylo mnoho.
Honza závodil v kategorii mladších žáků, kteří závodili v 6-ti boji a opět to byly volné sestavy, jako prověrka na krajské přebory a chystané MČR. Honza začínal na koni, kde obdržel bohužel dvě půl bodové srážky za dotek nářadí. Na kruzích zacvičil bez větších chyb, stejně jako na bradlech. Přeskok byl opět jeho největší slabinou. Na hrazdě opět zařadil toporné salto vzad a dostal slušnou známku, prostná také zacvičil bez větších chyb a bez pádu. Celkově získal o více jak 6 bodů více, než na předchozím závodě. Honza ve velké konkurenci tedy skončil na slušném 33. místě a o více jak 8 bodů překročil limit účasti na MČR.
Honzovi gratulujeme a přejeme, aby se mu stejně dařilo i na přeboru kraje a do MČR ještě sestavy vylepšil jak obtížností, tak preciznějším provedením.
Fotky ZDE
