Nábor členů

Zveme vás na nábor nových členů!

Aktuálně neprobíhá nábor členů.

Přípravka dívek 2017-2018 a chlapců 2016-2017  – během května budou zpřístupněny přihlášky a v první půlce června budou zaslány informace ohledně datumu pořádání náboru. Nábor proběhne v druhé půlce června.

Aktuálně je možnost přihlásit se pouze na Cvičení pro mládež a dospělé.

Přihláška na „Cvičení pro mládež a dospělé“ – formulář k vyplnění ZDE.

  • Případné dotazy na e-mailu gkvitkovice@seznam.cz nebo na telefonech: 722 567 699 a 731 167 655.

  • Cvičení vedou kvalifikovaní trenéři a cvičitelé našeho klubu.
  • Tréninky přípravky probíhají 2x týdně ve specializované tělocvičně vybavené kvalitním gymnastickým nářadím a trvají 60 až 120 min.
  • Cvičení je zaměřeno na rozvoj pohybových schopností, především základních obratnostních schopností, rychlostních a silových schopností a správného držení těla.
  • Získané pohybové schopnosti bude moci vaše dítě využít pro další specializaci ve sportovní gymnastice a je zároveň výbornou průpravou pro všechny druhy sportu (fotbal, tanec, lyžování, plavání, atletika apod.)
  • Z výzkumu vyplývá, že sportovní a fyzické aktivity jsou prospěšné nejen pro zdraví, kondici a vytrvalost dětí, ale i pro jejich psychické a sociální zdraví, čehož významným důkazem je i to, že děti, které sportují, se projevují pozitivnějším společenským chováním, mají lepší společenské dovednosti a rozvíjí se u nich větší smysl pro osobní zodpovědnost.

 

4 komentáře: „Nábor členů

Napsat komentář