Náš gymnastický oddíl

Vedení oddílu:

Předseda: Ing. Pavel ČERVENKA
Tajemnice: Mgr. Monika PRUTKAYOVÁ
Hospodář: David STAUFČÍK
Vedoucí trenér: Mgr. Světlana GRMELOVÁ

Členové výkonného výboru:

 Ilona ŽÁKOVÁ  Viera SMOLECOVÁ
 Ing. Pavel ČERVENKA  David STAUFČÍK
 Mgr. Světlana GRMELOVÁ  Mgr. Zdeňka UHROVÁ
 Mgr. Hana NOVÁKOVÁ
 Mgr. Monika PRUTKAYOVÁ

Seznam trenérů:

Světlana GRMELOVÁ

Trenér I. třídy, rozhodčí I. třídy

Dlouholetá reprezentační trenérka SG juniorek a žen ČR.

Závodnice – žákyně A, kadetky, juniorky, ženy

Vendula HÁJKOVÁ

Trenér II. třídy

Závodnice – základní stupeň

  Gabriela HYNEK

Trenér II. třídy, rozhodčí SG I. třídy a TG III. třídy

Závodnice – starší žákyně a juniorky (2005-2008)

  Sára KACZOROVÁ

Trenér a rozhodčí III. třídy

Závodnice – žákyně B, mladší žákyně, základní stupeň (2004 a mladší)

  Hana LIŠKOVÁ

Trenér III. třídy

Závodnice – základní stupeň

Kateřina MAMČAŘOVÁ

Trenér a rozhodčí III. třídy

Přípravka dívky

Hana NOVÁKOVÁ

Trenér II. třídy, rozhodčí I. třídy

Rekreační gymnastika, základy gymnastiky

  Kateřina ORLICZKOVÁ

Přípravka dívky

  Lucie PAPOUŠKOVÁ

Trenér a rozhodčí III. třídy

Přípravka dívky a chlapci

Monika PRUTKAYOVÁ

Trenér I.třídy – FTVS Praha – specializace Sportovní gymnastika

Závodnice – kadetky, žákyně A, starší žákyně

 

  Laura SMOLECOVÁ

Přípravka dívky

  Klára ŠTELCLOVÁ

Přípravka dívky

Barbora UHROVÁ

Trenér II. třídy

Přípravka dívky (2013 a mladší)

Cvičení pro dospělé

  Radka VÁLOVÁ

Přípravka dívky (2013 a mladší)

Jiří KOPEC

Trenér II. třídy

Trenér chlapců

David STAUFČÍK

Trenér III. třídy

Přípravka chlapci

Ing. Monika ADAMÍKOVÁ Rozhodčí III. třídy
Kateřina NYKODYMOVÁ Rozhodčí III. třídy
Viera SMOLECOVÁ Rozhodčí III. třídy
Ludmila ŠTELCLOVÁ Rozhodčí III. třídy
Mgr. Zdeňka UHROVÁ Rozhodčí I. třídy
Ing. Hana VÁLOVÁ Rozhodčí I. třídy
Monika Vavrošová Rozhodčí III. třídy

 

Revizní komise:

  • Ing. Monika ADAMÍKOVÁ
  • Ludmila ŠTELCLOVÁ
  • Ing. Hana VÁLOVÁ

2 komentáře: „Náš gymnastický oddíl

Napsat komentář