Memoriál Jana Gajdoše 2022

V sobotu 19. 11. 2022 se v Brně uskutečnil 30. ročník mezinárodního závodu ve sportovní gymnastice dívek a chlapců. Tradičního závodu se zúčastnilo 114 závodníků a závodnic z 8 států Evropy (AUT, CZE, HUN, POL, NED, SLO, SVK a UKR). Náš klub reprezentovaly Katka Bártková, Aďa Nykodymová, Linda Raková a hostující Sára Sobolová.

Naše děvčata nastoupila ke svému závodu v 1. sledu, a přestože to pro ně byl první start na mezinárodním závodě, předvedla velmi pěkné sestavy a po skončení sledu svítilo na výsledkové tabuli pro naše družstvo krásné 3. místo. V druhém sledu nastoupila velmi silná družstva z Brna, Prahy, Maďarska a Slovenska. Závod byl přehlídkou výborných výkonů a atmosféra v brněnské hale byla skvělá. Po sečtení všech výsledků obsadila naše děvčata krásné 7. místo z 15 zúčastněných družstev.

Děvčatům blahopřejeme k dosaženým výsledkům a přejeme hodně úspěchů v další přípravě na mistrovství ČR družstev.

Fotky ZDE

Výsledky:

(Světlana Grmelová)